Blog

İlk Blog Yazımız

Blog

Covid-19 Pandemisinin, sağlık krizinden çok daha fazlası olduğu gerçeğini “ Gelişmiş Ülke “ olduğunu iddia eden ülkelere ve diğer ülkelere acı bir şekilde göstermiştir. Bugün en gelişmiş ülkelerden olan “ Avrupa ülkeleri” pandeminin ana merkezi olmuştur. Pandeminin yayılmasını önlemek ve kontrol altına almak için tüm ülkeler sert önlemler almıştır, bu önlemler ekonomik sonuçlar doğurduğu gibi sosyal sonuçlar da doğurmuştur. Birçok toplumun pandemi öncesi ve pandemi sonrası alışkanlıkları tanınmaz hale gelmiş ve hatta tüm dünya toplumları aynı önlemleri almak zorunda kalmıştır. Peki bu çözümler yeterli mi, ya da ne zamana kadar bu önlemler sürecek, aşı bulununca pandemiler artık olmayacak mı, bu ve buna benzer soruların geçici çözümlerle çözülemeyeceğinin farkına varılmış, geçici çözümler yerine sürekli çözümlerin bulunması gerektiği anlaşılmış ve dijital dönüşüm çağı hızla başlatılmıştır.
Yukarıda bahsetmiş olduğumuz nedenler, ülkemizde de dijital dönüşümü gereklilik haline getirmiş ve ülkemizce bu dönüşüm hızla başlatılmıştır. Değişim ve dönüşümü hızlandıracak ve hızla geçişini sağlamak için Sivil Toplum Kuruluşlarının öneminin farkında olan şirketimiz, öncelikli olarak Sivil Toplum Kuruluşu Danışmanlığı hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

Her şey bir hayalle başlar, sözünü kendimize şiar edinen bir ekip olarak hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir